Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu

Основни удобства

  • 65 m²
  • 1 спалня
  • 1 баня

Местоположение

    65 m² Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu апартамент се състои от 1 спални и може да побере до 3 души. Имотът се гордее с изгледи към града, заедно с мини кухня, и е разположен на 1.8 км от Domus Rebus.

    Това място се намира на 20 минути пеша от центъра на Пловдив. Апартаментът е на 18 минути пеша от Park Tsar Simeon в Пловдив. Апартаментът в Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu е разположен в квартал Пловдив - център, в рамките на около 5 минути пеша от Riviera и Dunias, предлагащ разнообразни ястия.

    За допълнително удобство са предоставени 1 бани.

    ЖП гара Plovdiv се намира на 25 минути пеша от апартамента на Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu.

    Важна информация

    Настаняване: от 15:00 до 18:00
    Напускане на хотела: от 08:00 до 11:00
    Номер на лицензаПЛ-0ЛE-8AC-A0

    Опции за стая в Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив

    За допълнително удобство са предоставени 1 бани.

    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Интериор снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Стая снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Ресторант снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Съоръжения снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Коридори снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Бизнес снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Съоръжения снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Съоръжения снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Екстериор снимка Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив Мивки снимка
    Апартаменти с една спалня

    Размер: 65 m²

    Тип легло: 1 Двойно легло

    Повече информация +

    Местоположение на Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив

    Забележителности
    Страхотни ресторанти
    Транспорт

    Отзиви на гости на Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив

    Тук можете да намерите проверени отзиви, които нашите потребители са публикували на този уебсайт

    Все още няма отзиви :(

    Ако сте отсядали в този хотел, споделете впечатленията си с нас, моля

    Напишете преглед

    Напишете преглед

    Кога пътувахте?

    Вашата рейтингова точка

    Много лошо
    Отличен

    Вашите данни

    Откъде сте?
    Благодаря ви! Благодарим ви, че отделихте време да споделите опита си. Вашето мнение ще бъде публикувано скоро.

    Прегледът не е изпратен.

    Моля, опитайте отново.

    Популярни хотели в България

    Благодарим ви за абонамента
    Валута
    • USD Американски Долар
    • EUR Евро
    • GBP Британски Паунд
    • AUD Австралийски Долар
    • CAD Канадски Долар
    • BRL Бразилски Реал
    • CNY Китайски Юан
    • CZK Чешка Крона
    • DKK Датска Крона
    • HKD Хонгконгски Долар
    • ILS Нов израелски шекел
    • JPY Японска Йена
    • MYR Малайзийски ринггит
    • NZD Новозеландски Долар
    • NOK Норвежка Крона
    • PLN Полски злоти
    • RON Нова румънска леа
    • RUB Руска Рубла
    • SAR Саудитски Реал
    • SGD Сингапурски Долар
    • ZAR Южноафрикански Ранд
    • KRW Южнокорейски Вон
    • SEK Шведска Крона
    • CHF Швейцарски Франк
    • TRY Турска Лира
    • UAH Украинска Гривна
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тай Бат
    Избор на език
    Проверете най-добрите налични тарифи
    Въведете вашите дати, за да видите цените
    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Spacious Central Apt By Stefanie / Close To Mu Пловдив